Seriesjakken 2017/2018

RESULTATLISTER:
1. divisjon:
Østlandsserien Resultatliste
2. divisjon: Avd. A | Avd. B
3. divisjon: Avd. A | Avd. B | Avd. C | Avd. D
4. divisjon: Avd. A | Avd. B | Avd. C | Avd. D | Avd. E. | Avd. F | Avd. G
1. divisjon: Møre og Romsdal | Trøndelag
2. divisjon: Nordmøre og Romsdal | Sunnmøre | Trøndelag avd. A | Trøndelag avd. B
1. divisjon: Nord | Sør
2. divisjon:
Nord Avd. A | Nord Avd. B

OPPSETT:
1. divisjon Øst
2. divisjon A Øst 2. divisjon B Øst
3. divisjon A Øst 3. divisjon B Øst 3. divisjon C Øst 3. divisjon D Øst
4. divisjon A Øst 4. divisjon B Øst 4. divisjon C Øst 4. divisjon D Øst 4. divisjon E Øst
4. divisjon F Øst 4. divisjon G Øst
OPPSETT
1. divisjon Møre og Romsdal
2. divisjon Nordmøre og Romsdal
2. divisjon Sunnmøre
1. divisjon Trøndelag
2. divisjon Trøndelag A
2. divisjon Trøndelag B
OPPSETT
1. divisjon Nord
2. divisjon Nord A
2. divisjon Nord B
Klikk på lagnavn for info om lagleder

1. divisjon Østlandsserien
Dato: 4/11 5/11 3/12 13/1 14/1 3/2 4/2 3/3 4/3
nr. Lagnavn Runde: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4, 6 og 8
1 Vålerenga 3

Lagleder

Bertil Svendsen

10 2 3 4 5 6 7 8 9
2 SK 1911 2

Lagleder

Johannes Luangtep Kvisla

9 1 10 3 4 5 6 7 8
3 Sarpsborg

Lagleder

Ole Kr. Førrisdahl

8 9 1 2 10 4 5 6 7
4 Hønefoss

Lagleder

Roger Østebø

7 8 9 1 2 3 10 5 6
5 Moss 1

Lagleder

Svein Rishovd

6 7 8 9 1 2 3 4 10
6 Drammens Tigers

Lagleder

Lars Hjelmås

5 10 7 8 9 1 2 3 4
7 SOSS 1

Lagleder

Hans K. Harestad

4 5 6 10 8 9 1 2 3
8 OSS-andrelag 2

Lagleder

Martin Østtveit

3 4 5 6 7 10 9 1 2
9 Nordstrand 2

Lagleder

Bror Thanke

2 3 4 5 6 7 8 10 1
10 Vålerenga 2

Lagleder

Brede Kvisvik

1 6 2 7 3 8 4 9 5
2. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 13/1 14/1 4/2 3/3 4/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4 og 6
1 Nordstrand 6

Lagleder

Jussi Dyrnes

8 2 3 4 5 6 7
2 Modum 1

Lagleder

Per-Erik Evensen

7 1 8 3 4 5 6
3 Konnerud 1

Lagleder

Anders Nilsson Aure

6 7 1 2 8 4 5
4 OSS kvinner

Lagleder

Anastasia Edakina

5 6 7 1 2 3 8
5 OSS voksne

Lagleder

Tommy Hansen

4 8 6 7 1 2 3
6 Stjernen 1

Lagleder

Aslak Haanshus

3 4 5 8 7 1 2
7 SK 1911 3

Lagleder

Johannes Luangtep Kvisla

2 3 4 5 6 8 1
8 Nordstrand 5

Lagleder

Cornelius Kvendseth

1 5 2 6 3 7 4
2. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 13/1 14/1 4/2 3/3 4/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4 og 6
1 Nordstrand 4

Lagleder

Runar Mathisen

8 2 3 4 5 6 7
2 Ullr

Lagleder

Rowan Wood

7 1 8 3 4 5 6
3 Fredriksstad 1

Lagleder

Jon Anders Stabbetorp

6 7 1 2 8 4 5
4 Bærum 1

Lagleder

Bjørn Haveland

5 6 7 1 2 3 8
5 OSS senior

Lagleder

Torben Winther-Jensen

4 8 6 7 1 2 3
6 Strømmen 1

Lagleder

Steinar Sidselrud

3 4 5 8 7 1 2
7 Nittedal 1

Lagleder

Patrick Elphinstone

2 3 4 5 6 8 1
8 Nordstrand 3

Lagleder

Lars Johansen

1 5 2 6 3 7 4
3. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Stjernen 2

Lagleder

Kristoffer Gressli

6 2 3 4 5
2 OSS hobby

Lagleder

Morten Rolstad

5 1 6 3 4
3 Vålerenga 4

Lagleder

Anders Ellbro

4 5 1 2 6
4 Follo 1

Lagleder

Per Lea

3 6 5 1 2
5 Moss 3

Lagleder

Kjeld Christensen

2 3 4 6 1
6 Lillestrøm

Lagleder

Zdenek Barton

1 4 2 5 3
3. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Stjernen 3

Lagleder

Erik Grindbakken

6 2 3 4 5
2 OSS kadett

Lagleder

May Brith Thowsen

5 1 6 3 4
3 SOSS Selvaagbygg 2

Lagleder

Louis Sit

4 5 1 2 6
4 Follo 2

Lagleder

Per Lea

3 6 5 1 2
5 Moss 2

Lagleder

Jonatan M. Andersen

2 3 4 6 1
6 Hønefoss 2

Lagleder

Roger Østebø

1 4 2 5 3
3. divisjon C
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Hamar 1

Lagleder

Jan Ivar Ulekleiv

6 2 3 4 5
2 Eidsvoll 1

Lagleder

Frode Aasgaard

5 1 6 3 4
3 Kampen 1

Lagleder

Jan Henrik Ytteborg

4 5 1 2 6
4 Vålerenga 5

Lagleder

Bjørn Nytrø

3 6 5 1 2
5 SK 1911 4

Lagleder

Johannes Luangtep Kvisla

2 3 4 6 1
6 Groruddalen 1

Lagleder

Benjamin Fjellheim

1 4 2 5 3
3. divisjon D
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Porsgrunn 1

Lagleder

Jarle Nlsen

6 2 3 4 5
2 Larvik

Lagleder

Thomas Gjerken Larsen

5 1 6 3 4
3 Caissa

Lagleder

Pål Farmen

4 5 1 2 6
4 Tønsberg

Lagleder

Tor Inge Moseid

3 6 5 1 2
5 Drammens 2

Lagleder

Håvard Aarvik-Hansen

2 3 4 6 1
6 Horten

Lagleder

Tom Richard Evensen

1 4 2 5 3
4. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Fredriksstad 2

Lagleder

Rolf Livendahl

6 2 3 4 5
2 SK 1911 5

Lagleder

Johannes Luangtep Kvisla

5 1 6 3 4
3 Indre Østfold

Lagleder

Eldin David

4 5 1 2 6
4 Follo 3

Lagleder

Per Lea

3 6 5 1 2
5 Akademisk 2

Lagleder

Eirik Løveid

2 3 4 6 1
6 . 1 4 2 5 3
4. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Nes

Lagleder

Joshua Paul Schmidt

6 2 3 4 5
2 Elverum

Lagleder

Jon Kåre Myrene

5 1 6 3 4
3 Kongsvinger

Lagleder

Christian Sandberg

4 5 1 2 6
4 OSS lilleputt

Lagleder

Eyvind Larre

3 6 5 1 2
5 Kirkegata

Lagleder

Rudolf Steinkellner

2 3 4 6 1
6 . 1 4 2 5 3
4. divisjon c
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Hamar 2

Lagleder

Jan Ivar Ulekleiv

6 2 3 4 5
2 Eidsvoll 2

Lagleder

Frode Aasgaard

5 1 6 3 4
3 Gjøvik 2

Lagleder

Jonas Berger

4 5 1 2 6
4 OSS katta

Lagleder

Eskil Ekeland Grønn

3 6 5 1 2
5 Nordstrand 8

Lagleder

Erlend Sæteren

2 3 4 6 1
6 Groruddalen 3

Lagleder

Trond Nygaard

1 4 2 5 3
4. divisjon d
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Konnerud 2

Lagleder

Anders Nilsson Aure

6 2 3 4 5
2 Kongsberg

Lagleder

Robert Sandveen

5 1 6 3 4
3 Modum 2

Lagleder

Per-Erik Evensen

4 5 1 2 6
4 Bærum 2

Lagleder

Petter Dale

3 6 5 1 2
5 Stjernen 4

Lagleder

Kristoffer Gressli

2 3 4 6 1
6 . 1 4 2 5 3
4. divisjon E
nr. Lagnavn Dato: 5/11 14/1 4/3
Runde: 1 2 3
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1 og 2
1 Kragerø

Lagleder

Truls R Jørgensen

4 2 3
2 Klyve

Lagleder

Kjetil Grunnsund

3 1 4
3 Porsgrunn

Lagleder

Jarle Nlsen

2 4 1
4 Eiker

Lagleder

Frode Skjemstad

1 3 2
4. divisjon F
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Fredriksstad 3

Lagleder

Per Øistein Nordtug

6 2 3 4 5
2 Vålerenga 6

Lagleder

Bjørn Nytrø

5 1 6 3 4
3 SK 1911 6

Lagleder

Johs. R. Kjeken

4 5 1 2 6
4 OSS miniputt

Lagleder

Arne Sæle

3 6 5 1 2
5 Nittedal 2

Lagleder

Patrick Elphinstone

2 3 4 6 1
6 . 1 4 2 5 3
4. divisjon G
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Kampen 2

Lagleder

Asle Jørgensen

6 WO 3 4 5
2 LAG TRUKKET 5 1 6 3 4
3 Gjøvik 1

Lagleder

Jonas Berger

4 5 1 WO 6
4 Nordstrand 7

Lagleder

Tom Brentebråten

3 6 5 1 WO
5 Strømmen 2

Lagleder

Frank Olav Bruun

WO 3 4 6 1
6 Groruddalen 2

Lagleder

Ove Johansen

1 4 WO 5 3
1. divisjon Møre og Romsdal
nr. Lagnavn Dato: 14/1 3/2 4/2
Runde: 1 2 3
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1 og 2
1 Aalesund 1

Lagleder

Arne Unneland

4 2 3
2 Kristiansund 2

Lagleder

Tore Kristiansen

3 1 4
3 Kristiansund 1

Lagleder

Tore Kristiansen

2 4 1
4 Molde

Lagleder

Tor Wetle Hoem

1 3 2
2. divisjon Nordmøre og Romsdal
nr. Lagnavn Dato: 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1 og 2
1 Aure

Lagleder

Åsmund Almli

4 2 3
2 Kristiansund 4

Lagleder

Tore Kristiansen

3 1 4
3 Kristiansund 3

Lagleder

Tore Kristiansen

2 4 1
4 Molde 2

Lagleder

Navn

1 3 2
2. divisjon Sunnmøre
nr. Lagnavn Dato: 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1 og 2
1 Sula

Lagleder

Magnus Erdal

4 2 3
2 Volda Ørsta 1

Lagleder

Ståle Refsnes

3 1 4
3 Volda Ørsta 2

Lagleder

Ståle Refsnes

2 4 1
4 Aalesunds 2

Lagleder

Arne Unneland

1 3 2

1. divisjon Trøndelag
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 3/2 4/2
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Trondheim 1

Lagleder

Christian Laverton

6 2 3 4 5
2 Trondheim 2

Lagleder

Tore Langmyhr

5 1 6 3 4
3 Hell 1

Lagleder

Torbjørn Dahl

4 5 1 2 6
4 Svartlamon

Lagleder

Birger Kvam

3 6 5 1 2
5 Levanger 1

Lagleder

Terje Lund

2 3 4 6 1
6 . 1 4 2 5 3
2. divisjon Trøndelag A
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1
Runde: 1 2 3
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1 og 2
1 TSFU

Lagleder

Atle Ruud

4 2 3
2 Hell 2

Lagleder

Torbjørn Dahl

3 1 4
3 Trondheim 3

Lagleder

Morten Moe

2 4 1
4 Orkdal

Lagleder

Rudi Kilen

1 3 2
2. divisjon Trøndelag B
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1
Runde: 1 2 3
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1 og 2
1 Svartlamon 2

Lagleder

Jan Olav Næss

4 2 3
2 Hell 3

Lagleder

Torbjørn Dahl

3 1 4
3 Trondheim 4

Lagleder

Tore Høe Løvaas

2 4 1
4 Levanger 2

Lagleder

Anders Olsen

1 3 2

1. divisjon Sør
Vestlandserien sør spilles normalt over én helg i januar

1. divisjon Nord
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 3/2 4/2
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Bergens 3

Lagleder

Torbjørn Klausen

6 2 3 4 5
2 SK 96

Lagleder

Erik Sandal

5 1 6 3 4
3 Haukås 1

Lagleder

Roger Sætre

4 5 1 2 6
4 Sotra 1

Lagleder

Kristian Sørensen

3 6 5 1 2
5 Masfjorden 1

Lagleder

Odd Birkestrand

2 3 4 6 1
6 Bergens 2

Lagleder

Torbjørn Klausen

1 4 2 5 3
2. divisjon Nord A
nr. Lagnavn Dato: 5/11 2/12 3/12 13/1 14/1 3/2 4/2
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4 og 6
1 Folgefonn

Lagleder

Haldor Tveit

8 2 3 4 5 6 7
2 Sotra 2

Lagleder

Tom Eriksen

7 1 8 3 4 5 6
3 Haukås 2

Lagleder

Kjetil Aasen

6 7 1 2 8 4 5
4 Bergens 4

Lagleder

Karstein Rye

5 6 7 1 2 3 8
5 Voss

Lagleder

Oddvar Solli

4 8 6 7 1 2 3
6 Søråshøgda 3

Lagleder

Ole Valaker

3 4 5 8 7 1 2
7 Løperen

Lagleder

Tony Myrmellom

2 3 4 5 6 8 1
8 . 1 5 2 6 3 7 4
2. divisjon Nord B
nr. Lagnavn Dato: 5/11 2/12 3/12 13/1 14/1 3/2 4/2
Runde: 2 1 4 3 5 6 7
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4 (obs! spilles som runde nr 3) og 6
OBS!Merk at rundene 1 og 2, og rundene 3 og 4 har byttet plass.
1 Søråshøgda 2

Lagleder

Leif Jårvik

2 8 4 3 5 6 7
2 Sotra 3

Lagleder

Berge Frimanslund

1 7 3 8 4 5 6
3 Søråshøgda 1

Lagleder

Ole Valaker

7 6 2 1 8 4 5
4 Bergens 5

Lagleder

Lars Ziegler

6 5 1 7 2 3 8
5 Florø

Lagleder

Øystein Hjertenes

8 4 7 6 1 2 3
6 Masfjorden 2

Lagleder

Odd Helge Birkestrand

4 3 8 5 7 1 2
7 Sotra 4

Lagleder

Imad Ali Khan

3 2 5 4 6 8 1
8 . 5 1 6 2 3 7 4

1. divisjon Sør
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Lagnavn

Lagleder

Navn
Tlf
epost@epost.com

6 2 3 4 5
2 Lagnavn

Lagleder

Navn
Tlf
epost@epost.com

5 1 6 3 4
3 Lagnavn

Lagleder

Navn
Tlf
epost@epost.com

4 5 1 2 6
4 Lagnavn

Lagleder

Navn
Tlf
epost@epost.com

3 6 5 1 2
5 Lagnavn

Lagleder

Navn
Tlf
epost@epost.com

2 3 4 6 1
6 Lagnavn

Lagleder




1 4 2 5 3

Se lagledere ved å klikke på lagets navn.

Liste over gjestespillere:

Konnerud Jon Rørvik, Tempo
Konnerud Vidar Taksrud, Tempo
Nordstrand Karim Ali, Fribonden
Sarpsborg Ragnar Knudsen, Halden SK
Stjernen Sigurd Loe Grøver, SMPOAÅ
Hell Max Moe Pedersen, Elefantene
Levanger Jon Arne Stokhaug, Stjørdal
Svartlamon Reidar Angell Hansen, SMPOAÅ