Seriesjakken 2018/2019

Østlandsserien 2018/2019

RESULTATLISTER
1. divisjon: Resultatliste
2. divisjon: Avd. A | Avd. B
3. divisjon: Avd. A | Avd. B | Avd. C | Avd. D
4. divisjon: Avd. A | Avd. B | Avd. C | Avd. D | Avd. E. | Avd. F | Avd. G

OPPSETT:
1. divisjon
2. divisjon A 2. divisjon B
3. divisjon A 3. divisjon B 3. divisjon C 3. divisjon D
4. divisjon A 4. divisjon B 4. divisjon C 4. divisjon D 4. divisjon E 4. divisjon F 4. divisjon G

Midtnorgeserien 2018/2019

RESULTATLISTER
1. divisjon:
Møre og Romsdal | Trøndelag
2. divisjon: Nordmøre og Romsdal | Sunnmøre | Trøndelag

Vestlandsserien 2018/2019

RESULTATLISTER
1. divisjon:Nord | Sør
2. divisjon:
Nord Avd. A | Nord Avd. B

1. divisjon Sør Vestlandserien sør ble spilt 25.- 27. januar 2019. informasjon her.

1. divisjon Østlandsserien

Dato: 3/11 4/11 9/12 12/1 13/1 9/2 10/2 9/3 10/3
nr. Lagnavn Runde: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4, 6 og 8
1 Stjernen 1

Lagleder

Vegard Ramstad

10 2 3 4 5 6 7 8 9
2 Sarpsborg

Lagleder

Ole Kr. Førrisdahl

9 1 10 3 4 5 6 7 8
3 Vålerenga 2

Lagleder

Anja Karoline Lindholm Ravn

8 9 1 2 10 4 5 6 7
4 Hønefoss

Lagleder

Roger Østebø

7 8 9 1 2 3 10 5 6
5 Strømmen 1

Lagleder

Steinar Sidselrud

6 7 8 9 1 2 3 4 10
6 Moss 1

Lagleder

Svein Rishovd

5 10 7 8 9 1 2 3 4
7 SOSS 1

Lagleder

Hans K. Harestad

4 5 6 10 8 9 1 2 3
8 OSS-andrelag 2

Lagleder

Martin Østtveit

3 4 5 6 7 10 9 1 2
9 Drammens Tigers

Lagleder

Lars Hjelmås

2 3 4 5 6 7 8 10 1
10 Black Knights

Lagleder

Alexander Flaata

1 6 2 7 3 8 4 9 5
2. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 12/1 13/1 10/2 9/3 10/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4 og 6
1 Tønsberg

Lagleder

Tor Inge Moseid

8 2 3 4 5 6 7
2 Fredriksstad 1

Lagleder

Christophe Decelle

7 1 8 3 4 5 6
3 Nordstrand 3

Lagleder

Cornelius Kvendseth

6 7 1 2 8 4 5
4 SK 1911 3

Lagleder

Johannes Luangtep Kvisla

5 6 7 1 2 3 8
5 Modum 1

Lagleder

Per-Erik Evensen

4 8 6 7 1 2 3
6 Bærum 1

Lagleder

Bjørn Haveland

3 4 5 8 7 1 2
7 Moss 2

Lagleder

Svein Rishovd

2 3 4 5 6 8 1
8 Konnerud 1

Lagleder

Anders Nilsson Aure

1 5 2 6 3 7 4
2. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 12/1 13/1 10/2 9/3 10/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4 og 6
1 Hamar

Lagleder

Han Ivar Ulekleiv

8 2 3 4 5 6 7
2 Nordstrand 4

Lagleder

Runar Mathisen

7 1 8 3 4 5 6
3 Vålerenga 3

Lagleder

Sadiq Adam Dahir

6 7 1 2 8 4 5
4 SK 1911 2

Lagleder

Johannes Luangtep Kvisla

5 6 7 1 2 3 8
5 Lillestrøm

Lagleder

Barton Z

4 8 6 7 1 2 3
6 Nittedal 1

Lagleder

Patrick Elphinstone

3 4 5 8 7 1 2
7 Nordstrand 2

Lagleder

Bror Thanke

2 3 4 5 6 8 1
8 Jessheim

Lagleder

Lagleder

Rowan Wood

1 5 2 6 3 7 4
3. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Kragerø

Lagleder

Truls Jørgensen

6 2 3 4 5
2 Larvik

Lagleder

Bjarte Engset

5 1 6 3 4
3 Horten

Lagleder

Tom Richard Evensen

4 5 1 2 6
4 Stjernen 2

Lagleder

Sigurd Kittelsen

3 6 5 1 2
5 Porsgrunn 1

Lagleder

Jarle Nilsen

2 3 4 6 1
6 OSS voksne

Lagleder

Tommy Hansen

1 4 2 5 3
3. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Indre Østfold

Lagleder

Eldin David

6 2 3 4 5
2 Sk 1911 4

Lagleder

Johannes Luangtep Kvisla

5 1 6 3 4
3 OSS Kadett

Lagleder

May Britt Thowsen

4 5 1 2 6
4 Vålerenga 4

Lagleder

Anders Ellbro

3 6 5 1 2
5 Moss 3

Lagleder

Svein Rishovd

2 3 4 6 1
6 Nordstrand 6

Lagleder

Erlend Sæteren

1 4 2 5 3
3. divisjon C
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Kongsvinger 1

Lagleder

Sverre Johnsen

6 2 3 4 5
2 Groruddalen 1

Lagleder

Benjamin Fjellheim

5 1 6 3 4
3 Nordstrand 5

Lagleder

Tatian Martynova

4 5 1 2 6
4 OSS senior

Lagleder

Erling Steigum

3 6 5 1 2
5 Eidsvoll 1

Lagleder

Frode Aasgaard

2 3 4 6 1
6 Bærum 2

Lagleder

Petter Dale

1 4 2 5 3
3. divisjon D
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Kampen 1

Lagleder

Jan Henrik Ytteborg

6 2 3 4 5
2 Nordstrand 7

Lagleder

Tom Brentebråten

5 1 6 3 4
3 SOSS 2

Lagleder

Louis Sit

4 5 1 2 6
4 OSS Miniputt

Lagleder

Arne Sæle

3 6 5 1 2
5 Stjernen 33

Lagleder

Erik Grindbakken

2 3 4 6 1
6 Hønefoss 2

Lagleder

Roger Østebø

1 4 2 5 3
4. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Kongsberg

Lagleder

Svein Erik Lurdalen

6 2 3 4 5
2 Akademisk 2

Lagleder

Erik Løveid

5 1 6 3 4
3 SK 1911 5

Lagleder

Johannes Luangtep Kvisla

4 5 1 2 6
4 Kirkegata

Lagleder

Rudolf Steinkellner

3 6 5 1 2
5 Drammens 2

Lagleder

John Christian Hanssen

2 3 4 6 1
6 Nittedal 2

Lagleder

Patrick Elphinstone

1 4 2 5 3
4. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Klyve

Lagleder

Kjetil Grunnsund

6 2 3 4 5
2 Porsgrunn 2

Lagleder

Jan Ove Lorentzen

5 1 6 3 4
3 Modum 2

Lagleder

Per‐Erik Evensen

4 5 1 2 6
4 Caissa

Lagleder

Bjørn Lie

3 6 5 1 2
5 Konnerud 2

Lagleder

Anders Nilsson Aure

2 3 4 6 1
6 . 1 4 2 5 3
4. divisjon c
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Fredriksstad 2

Lagleder

Per Øistein Nordtug

6 2 3 4 5
2 Stjernen 4

Lagleder

Bendik Østbye Johannessen

5 1 6 3 4
3 Strømmen 2

Lagleder

Frank Olav Bruun

4 5 1 2 6
4 Follo 2

Lagleder

Per Lea

3 6 5 1 2
5 OSS Lilleputt

Lagleder

Kristian Eikre

2 3 4 6 1
6 . 1 4 2 5 3
4. divisjon d
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Fredriksstad 4

Lagleder

Holger Blauhut

6 2 3 4 5
2 Groruddalen 3

Lagleder

Trond Nygaard

5 1 6 3 4
3 Stjenen 5

Lagleder

Bibek Liu

4 5 1 2 6
4 Follo 3

Lagleder

Per Lea

3 6 5 1 2
5 Moss 4

Lagleder

Svein Rishovd

2 3 4 6 1
6 Eiker

Lagleder

Roy Drange Hansen

1 4 2 5 3
4. divisjon E
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Fredriksstad 3

Lagleder

Erling Strand

6 2 3 4 5
2 Kampen 2

Lagleder

Lars Linna

5 1 6 3 4
3 SK 1911 6

Lagleder

Johannes Luangtep Kvisla

4 5 1 2 6
4 Follo 1

Lagleder

Per Lea

3 6 5 1 2
5 OSS hobby

Lagleder

Morten Rolstad

2 3 4 6 1
6 Bærum 3

Lagleder

Gisle Bjugn

1 4 2 5 3
4. divisjon F
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Gjøvik 2

Lagleder

Philip Keryakes

6 2 3 4 5
2 Groruddalen 2

Lagleder

Ove Johansen

5 1 6 3 4
3 SK 1911 7

Lagleder

Johs. R. Kjeken

4 5 1 2 6
4 Vålerenga 5

Lagleder

Tor Skaslien

3 6 5 1 2
5 Asker 2

Lagleder

Daniel Barker

2 3 4 6 1
6 Bærum 4

Lagleder

Gisle Bjugn

1 4 2 5 3
4. divisjon G
nr. Lagnavn Dato: 45/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Kongsvinger 2

Lagleder

Bengt-Even S Ringstad

6 2 3 4 5
2 Gjøvik 1

Lagleder

Øystein Brekke

5 1 6 3 4
3 Elverum

Lagleder

Jon Kåre Myrene

4 5 1 2 6
4 Hamar 2

Lagleder

Jan Ivar Ulekleiv

3 6 5 1 2
5 Eidsvoll 2

Lagleder

Jan Mannerud

2 3 4 6 1
6 Nes

Lagleder

Dag Håvard Skogholt

1 4 2 5 3

Se lagledere ved å klikke på lagets navn.

1. divisjon Møre og Romsdal
nr. Lagnavn Dato: 9/12 13/1 10/2
Runde: 1 2 3
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1 og 2
1 Molde 1

Lagleder

Håkon Bentsen

4 2 3
2 Aalesund 1

Lagleder

Arne Unneland

3 1 4
3 Kristiansund 1

Lagleder

Tore Kristiansen

2 4 1
4 Molde 2

Lagleder

Håkon Bentsen

1 3 2
2. divisjon Nordmøre og Romsdal
nr. Lagnavn Dato: 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1 og 2
1 Aure

Lagleder

Åsmund Almli

4 2 3
2 Molde 4

Lagleder

Håkon Bentsen

3 1 4
3 Molde 3

Lagleder

Håkon Bentsen

2 4 1
4 Kristiansund 2

Lagleder

Tore Kristiansen

1 3 2
2. divisjon Sunnmøre
nr. Lagnavn Dato: 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1 og 2
1 Aalesund 2

Lagleder

Jan Erik Skog

4 2 3
2 Volda Ørsta 2

Lagleder

Ståle Refsnes

3 1 4
3 Volda Ørsta 1

Lagleder

Ståle Refsnes

2 4 1
4 1 3 2
1. divisjon Trøndelag
nr. Lagnavn Dato: 1/2 2/2 3/2 4/2 5/2
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Hell 2

Lagleder

Torbjørn Dahl

6 2 3 4 5
2 Trondheim 1

Lagleder

Christian Laverton

5 1 6 3 4
3 Levanger 2

Lagleder

Terje Lund

4 5 1 2 6
4 Levanger 1

Lagleder

Terje Lund

3 6 5 1 2
5 Trondheim 2

Lagleder

Christian Laverton

2 3 4 6 1
6 Svartlamon

Lagleder

Birger Kvam

1 4 2 5 3
2. divisjon Trøndelag se her.
1. divisjon Nord
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 9/2 10/2
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Bergens 2

Lagleder

Torbjørn Klaus

6 2 3 4 5
2 Masfjorden 1

Lagleder

Odd Birkestrand

5 1 6 3 4
3 Sotra 1

Lagleder

Arne S Kristoffersen

4 5 1 2 6
4 Bergens 3

Lagleder

Torbjørn Klaus

3 6 5 1 2
5 Haukås 1

Lagleder

Roger Sætre

2 3 4 6 1
6 SK 96

Lagleder

Erik Sandal

1 4 2 5 3
2. divisjon Nord A
nr. Lagnavn Dato: 3/11 4/11 9/12 12/1 13/1 9/2 10/2
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4 og 6
1 Søråshøgda 1

Lagleder

Ole Valaker

8 2 3 4 5 6 7
2 Søråshøgda 2

Lagleder

Ole Valaker

7 1 8 3 4 5 6
3 Voss

Lagleder

Jan Frode Seim

6 7 1 2 8 4 5
4 Stord

Lagleder

Bagher Portazedi

5 6 7 1 2 3 8
5 Folgefonn

Lagleder

Haldor Tveit

4 8 6 7 1 2 3
6 Sotra 3

Lagleder

Imad Ali Khan

3 4 5 8 7 1 2
7 Bergens 4

Lagleder

Karstein Rye

2 3 4 5 6 8 1
8 . 1 5 2 6 3 7 4
2. divisjon Nord B
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 9/2 10/2
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Masfjorden 2

Lagleder

Odd Helge Birkestrand

6 2 3 4 5
2 Florø

Lagleder

Øystein Hjertenes

5 1 6 3 4
3 Bergens 5

Lagleder

Sara Marie Skaug Bjørkly

4 5 1 2 6
4 Løperen

Lagleder

Tony Myrmellom

3 6 5 1 2
5 Sotra 2

Lagleder

Berge Frimanslund

2 3 4 6 1
6 Haukås 2

Lagleder

Roger Sætre

1 4 2 5 3

Liste over gjestespillere:

Konnerud Jon Rørvik, Tempo
Konnerud Vidar Taksrud, Tempo
Nordstrand Karim Ali, Fribonden
Sarpsborg Ragnar Knudsen, Halden SK
Masfjorden Trond Eikeland, Fana SK
Stjernen Aidin Afsari-Rad, Lørenskog
Levanger Øyvind Ukkelberg, Stjørdal
Hell Odd Morten Øvereng, Stjørdal
Hell Brage Modell, Namsos