USF > Spille sjakk > Barne- og ungdomsklubber > Hordaland barne- og ungdomssjakkrets 


Hordaland
barne- og ungdomssjakkrets

Sist oppdatert

Kontonummer: 3624.07.08315
Medlemskontingent 2017: kr. 105 (kr 25 i kretskontingent + kr 80 i forbundskontingent)
Medlemslister sendes til USF sentralt, med kopi til kretsen. Forbundet fakturerer begge kontingentene (forbund + krets).





Leder
Monica Lauvik Fjeldstad
(Sotra SKU)
tlf. 41463156
monica.fjeldstad@gmail.com

Kasserer
Elin Hellenes
(Bergen Sku)
tlf. 55 98 66 57
elin.hellenes@bakerhughes.com

Nestleder

Linda Ludvigsen


Materialforvalter
Rune Hening Borgund

 

Askøy SKU
Leder
Frode Merkesvik
frode.merkesvik@hotmail.no
Kasserer
Chandini Merkesvik
chandini.merkesvik@gmail.com
Styremedlem
Nils-Evind Holmedal

Bergens SKU

Hjemmeside: http://www.bergensjakk-ung.net/ Kontonummer: 3624.55.94474
Spillested: Nordnes Bydelshus, Klosteret 2, mandager kl. 18.00-19.30  ungdom@bergensjakk.no

Leder
Joachim B Nielsen

joachimbnilsen@hotmail.com

Kasserer
Eirik T. Gullaksen
tlf. 980 69 851

 

Styremedlem
Kjetil Stokke
tlf. 970 69 431

Styremedlem
Arnold Iversen

 

Fana SKU

Kontonummer: 3411.22.63324    
Leder
Trond Eikeland
tlf. 55 10 46 73, 990 05 047


Kasserer
Ove S. Blom
tlf. 55 99 19 97, 922 54 530


Styremedlem
Sverre Hauge


Styremedlem
Agnar Aadland

 

Haukås SSL
Leder
Kjetil Myrlid Aasen
tlf. 47330923
kjetil@bergensports.com
Kasserer
Bjørn-Thore Epland
tlf. 979 79 494
bt@bergensports.com



Hordvik SKU
Leder
Rune Henning Borgund
tlf. 908 51 688
rune.borgund@gmail.com
Kasserer
Stian Kvalø
tlf. 971 43 879
stian.kvalo@fishguard.no
Nestleder
Turi Borgund
tlf. 97182542
turi.borgund@gmail.com
Styremedlem
Per Rune Jonsterhaug
tlf. 48052379
p.jonsterhaug@gmail.com

Knappskog SSL
Leder
Monica Lauvik Fjeldstad
tlf. 414 63 156
monica.fjeldstad@gmail.com

Masfjorden SKU

Hjemmeside: http://www.masfjordensku.com/ Kontonummer: 3635.50.17782
Leder
Odd Helge Birkestrand
5981 Masfjordnes

Kasserer
Erik Larsen

Styremedlem
Kjersti Andvik
 

Styremedlem
Svein Atle Næss

 

Sotra SKU
Leder
Ramona Grotle 
ramona@sotrasjakk.no
Kasserer
Hanne K Sekkingstad
hms@agotnes-sveis.no
Styremedlem
Monica Lauvik Fjeldstad
tlf. 414 63 156
monica.fjeldstad@gmail.com




Søråshøgda SKU
Leder
Ingunn Bringsvor Nilsen
ngbring@hotmail.com
Kasserer
Egil Horstad
egil.horstad@vw.no
Styremedlem
Ole Valaker
ole.valaker@gmail.com
Styremedlem
Leif Jårvik