USF > Spille sjakk > Barne- og ungdomsklubber > Buskerud sjakkrets ungdom 


Buskerud 
sjakkrets ungdom

Sist oppdatert

Kontonummer: 0530.34.01247
Medlemskontingent 2017: kr. 130 (kr 80 i forbundskontingent + kr 50 i kretskontingent)
Medlemslister sendes til USF sentralt, med kopi til kretsen. Forbundet fakturerer begge kontingentene (forbund + krets).

      

Drammen SKU

Hjemmeside: http://www.drammensjakk.no/  Kontonummer: 0540.08.71193
Leder
Helge Lavergren
tlf. 95719912
helge.lavergren@lifi.no
Kasserer
Jon Hernes
tlf. 91581273
jon.hernes@kaba.com
Arrangementsansvarlig
Håvard Aure
tlf. 95045669

  

Kongsberg SKU

Kontonummer: 0539.53.10390    

Leder
Knut Atle Johnsen

Kasserer
Stefan Køwerich


Styremedlem
Ola Jacob Iversen
 

 

Konnerud SKU

Kontonummer: 2220.16.19592    

Leder
Helmer Nilsen
Thorrudgt. 26B
3031 Drammen
tlf. 909 37 343


Kasserer
Morthen Auke
Jerpevn. 2
3030 Drammen
tlf. 32 88 30 36




 

 

Modum SKU

Hjemmeside: http://modumsjakken.no/ Kontonummer: 2270.22.67602

Leder 
Steinar Leite
tlf. 91524944

Kasserer
Asle Tandberg

tlf. 911 97 718



Norefjell SKU

Leder
Bjørnar Øverby Jokerud
tlf. 91304880

sjakk@bjokerud.com

Kasserer
Mayvelin Solheim
mayvelin@gmail.com

Tranby USK

Leder
Per Kristian Hoen
per.kristian.hoen@lier.kommune.no
94160448


Tyristrand SKU

Spillested: Tyristrand ungdomsskole, torsdager kl. 17.30-19.00 Kontonummer: 1644.12.51657
Leder
Johan Lien
johan.lien@servi-pack.no
Kasserer
Terje Haug
Holleivn. 93
3533 Tyristrand
tlf. 481 45 467

Styremedlem
Roger Østebø
Steinrøysvn. 20
3533 Tyristrand
tlf. 481 45 467


 

Veien SSK

Kontonummer: 2280.30.68287

 
Leder 
Anja Oslund
tlf. 90822648
anjaoslund@gmail.com

Kasserer
Inge Losvik




Vestfossen SKU
Leder
Trond Rekdal Henriksen
trorehe@icloud.com
Kasserer
Runar Lofsberg
runar.lofsberg@bfk.no