USF > Spille sjakk > Barne- og ungdomsklubber > Akershus sjakkrets ungdom 


Akershus 
sjakkrets ungdom

Sist oppdatert

Hjemmeside: http://www.akershussjakk.no
Facebook-side: https://www.facebook.com/groups/453057661468101/
Kontonummer: 0530.08.47368
Medlemskontingent 2017: kr. 90 (kr 10 i kretskontingent + kr 80 i forbundskontingent)
Medlemslister sendes til USF sentralt, med kopi til kretsen. Forbundet fakturerer begge kontingentene (forbund + krets).

Leder
Håvard Sæthre
tlf. 482 11 902

havard.sathre@gmail.com

Styremedlem
Henrik Carlsen

Styremedlem
Arild Roen
tlf. 936 39 264
Styremedlem
Silje Roen
tlf. 993 87535





Styremedlem
Anton Amarapala
tlf. 911 136 45

Styremedlem
Sherington Amarapala
tlf: 255 454 178
sheringtonsjakk@hotmail.com









Bærum SSU

Kontonummer: 0530.18.71300

Leder

Pål Svensson
tlf. 95118316

paal.svensson@gmail.com



Kasserer
Henrik Carlsen



 

Dragulf USK

Hjemmeside: Stormester & Stormester Kontonummer: 9001.18.23016

Leder 
Simen Agdestein
tlf 952 55 900
simen.agdestein@ntg.no

Kasserer 
Olga Dolzhykova
tlf. 98837339
olga@stormester.no




 


Follo SF
Leder
Per Lea
tlf. 458 53 194m
sjakkper@gmail.com

Lørenskog SKU

Spillested: Gamle klubbhuset Fjelhamar fotballklubb (Hanaborgvn. 83), torsdager kl. 17.30-21.30

Kontonummer: 0539.36.29098
Leder
Aidin Afsari-Rad

aidin@live.no
Kasserer
Arne Hugo Bøe
926 48 121
 

 

Nes SKU

Leder og kasserer
Andreas Wennemo
tlf 908 22 159
andreas@no-limit.no




 

Nittedal SKU

Hjemmeside: http://www.nittedalsjakk.priv.no/ Kontonummer:1503 34 59790
Leder
Håvard Sæthre
Tlf. 402 26 763
familien.sathre@gmail.com


Kasserer
Patrick Elphinstone
patrick.elphinstone@gmail.com.




 

Setskog USK

Kontonummer: 1338.20.09864 Spilletid: Setskog skole, tirsdager 18-20

Leder og kasserer
Arild Roen
tlf. 63 85 72 65, 936 39 264

 

 

Ski sjakk

Kontonummer:  Spilletid: 
Leder
Veslemøy Thorbjørnsen
tlf. 93039776
veslemot@hotmail.com

Kasserer
Torbjørn Brenden
tlf. 97789562
skisjakk@gmail.com

 

Strømmen SKU

Hjemmeside: http://ssku.plakaten.no Kontonummer: 1310.17.08432
Spillested: Rud skole, torsdager kl. 18.00  

Leder og kasserer

Oddvar Solum
tlf. 905 40 793

oddvar.solum@evry.com

 



Sørum SKU

Hjemmeside:www.facebook.com/SorumSKU
 
Spillested: Sørumsand skole mandager kl.18-19
Leder
Rune Amundsen
amundsenrune@gmail.com

Kasserer
Eline Stangeland
elinestangeland@hotmail.com